American Defense Mfg. AD-RECON-SL Scope Mount, Dual Quick Detach, Vertical Spit Rings, 2" Offset, 34MM, High Height, Titanium Lever System, Black AD-RECON-SL-34-STD
American Defense Mfg.
No reviews yet Write a Review
UPC:
Width:
3.25 (in)
Height:
2.25 (in)
Depth:
5.75 (in)
Shipping:
Calculated at Checkout
33 people looking at this.
Description
Features:
  • Precise Manufacturing
  • Long Term Reliability
  • Durable Construction
Specifications:
  • Manufacturer Id : ADM
  • Description : Quick Release
  • Fit : Picatinny
  • Manufacturer : American Defense Mfg.
  • Manufacturer Part # : AD-RECON-SL-34-STD
  • Model : AD-RECON-SL
  • Size : 34mm Medium
  • Type : Mount
  • Sub Category : Rings
  • Color : Black
Extra Information
Brand:
American Defense Mfg.
Width:
3.25 (in)
Height:
2.25 (in)
Depth:
5.75 (in)
MPN:
AD-RECON-SL-34-STD
Manufacturer Id:
ADM
Description:
Quick Release
Fit:
Picatinny
Manufacturer:
Manufacturer Part #:
AD-RECON-SL-34-STD
Model:
AD-RECON-SL
Size:
34mm Medium